602 107 532 ; 697 172 185 office@financial-life.pl

Ochrona dla kontraktorów i IT freelancerów

 

Biznes, handel, usługi i rozrywka przenoszą się stopniowo w przestrzeń wirtualną. Jego bezpieczeństwo zależy dziś od wielu złożonych technologii. Szkoda nie musi mieć charakteru materialnego (physical damage), ale mieć wymiar czysto finansowy, być skutkiem niepowołanego dostępu do sieci, kradzieży danych, planów nowej technologii, czy blokadą serwisu sieciowego uniemożliwiającego generowanie przychodów właściciela.

Dlatego koszt błędu informatyka staje się coraz wyższy! Bywa liczona w milionach,  i to niekoniecznie złotych polskich.

Jednocześnie poziom złożoności nowych technologii bezpośrednio wpływa na charakter ryzyk występujących w tej branży, ryzyk ciągle jeszcze mało rozumianych i niechętnie ubezpieczanych.

Prężnie działająca firma potrzebuje dobrego zabezpieczenia na wypadek błędów, roszczeń i kar administracyjnych.

Aktywnie pracujący freelancer IT, jest niczym mała firma, która mierzy się z wszystkimi tymi zagrożeniami, tylko często x 2, przy dużo mniejszej skali własnych możliwości obrony i konieczności utrzymania bezpieczeństwa finansowego siebie i swoich bliskich.

Jeśli jesteś IT freelancerem lub zarządzasz firmą z branży IT, podziel się z nami swoimi wątpliwościami, chętnie porozmawiamy o ryzykach i o tym jak Cię przed nimi zabezpieczyć.

 

Zapraszamy do KONTAKTU